Bestyrelsen:

Bodil Vestgaard, formand, valgt af skolekredsen Tine Ege, valgt af skolekredsen Preben Tamborg, valgt af skolekredsen Linda Nielsen, forældrerepræsentant Jacob Gregersen, forældrerepræsentant Trine L Faldborg, medarbejderrepræsentant.

Organisation

Ledelse

Forstander

Mariann Kordif

Forretningsfører Souschef

Kristian Torp Nielsen

Skoleleder

Jakob Gershøj

Afdelingsleder Hus 4

Tina Rasmussen

Afdelingsleder Hus 6

Morten Rasmussen

Afdelingsleder Hus 2

Jesper Lindgreen

Økonomi- og administrationschef

Dorthe Vistrup

Administration

Forretningsfører Souschef

Kristian Torp Nielsen

Kontor

Anette B. Eriksen

Kontor

Jette Jakobsgaard

Psykolog

Jens P. Sigaard

Psykolog

Tove Langager Jespersen

Psykolog-praktikant

Sabine Esma Nielsen

Konsulent

Jacob Cilius Vinsten Christiansen

SPS Koordinator/Lærer

Heidi Bedsted

Økonomi- og administrationschef

Dorthe Vistrup

Læringscenter/IT

Læringscenter assistent

Andreas Thomsen

IT-Pedel

Lars Petersen

Læringscenter

H.C. Benner

Underviser

Dorte Johansen

Hus 2

Afdelingsleder Hus 2

Jesper Lindgreen

Underviser

Bjarne Egeskov

Underviser

Stine Ditlevsen

Underviser

Thorbjørn Friis

Underviser

Mette Knudsen

Underviser

Mette Mørch

Underviser

Trine L Faldborg

Underviser

Michael Duelund Ebsen

Underviser

Denko Starcevic

Underviser

Michelle Domaille

Underviser

Bettina Kjær Olsen

Underviser

Steen Bolding

Hus 4

Afdelingsleder Hus 4

Tina Rasmussen

Underviser

Allan Pilegaard

Underviser

Anders Holst Buchtrup

Underviser

Charlotte Elbæk Gershøj

Underviser

Hanne Wermuth

Underviser

Kenneth V. Hansen

Underviser

Signe Wind

Underviser

Troels W. Lund

Underviser

Anders C. Lind

Underviser

Ulla Høgsbro

Underviser

Carsten Steffensen

Underviser

Lars S. Carstensen

Underviser

Lasse T. Hansen

Hus 6

Afdelingsleder Hus 6

Morten Rasmussen

Underviser

Brian Hansen

Underviser

Christina Tornmark Henriksen

Underviser

Danny Skaarup

Underviser

Majken M. Almlund

Underviser

Marianne Lis Nielsen

Underviser

Mette Biehl

Underviser

Mette Marie Hemmingsen

Underviser

Susanne Wassini

Underviser

Tage Bebe

Underviser

Rie Jørgensen

Underviser

Anne-Sofie Nordland Nielsen

Underviser

Sanna Ipsen

Stalden

Stalden

Anne I. Møller

Stalden

Pernille Irgens-Hansborg

Stalden

Karsten B. Hansen

Køkken

Køkkenleder

Johanne Hess

Køkkenhjælper

Bente Madsen

Smørrebrødsjomfru

Lise Døssing Hansen

Kok

Ane Nordholm

Ernæringsassistent

Mie M. Nielsen

Køkken

Janne Mørkenborg Skræp

Køkkenmedhjælper

Sara Kjær

Køkkenmedhjælper

Lise Lotte Grave

Elev

Kristina Egebjerg

Køkkenmedhjælper

Tina Baagøe Nielsson

Køkkenmedhjælper

Tine Møllegaard Rasmussen

Rengøring

Koordinator - Rengøring

Winni Skov

Rengøring

Lisbeth Jensen

Rengøring

Dorte Holm

Rengøring

Conni Christensen

Rengøring

Tina Havmøller

Rengøring

Lene V. Hansen

Rengøring

Karen Inge Jørgensen

Pedel

Leder af serviceafdelingen

Lars Søgaard

Pedel

Rasmus Bloch Thomsen

Pedel

Rene Rasmussen

Pedel

Arly Storgaard

Pedel

John Christensen

Pedel

Maria Hovgaard

Kollegie Søtofte

Daglig leder

Mahmoud Daoud

Pædagog

Bjarne Rask Sørensen

Pædagog

Marlene Rasmussen

Pædagog

Elisabeth Aminé Jensen

Pædagog

Nilas Balsvard

Pædagog

Ahmad Abdoh

Pædagog

Nynne Colling Bang

Socialrådgiver

Christina Bjørk

Pædagog

Anne Petersen

Socialrådgiver

Lykke Lund Hansen

Pædagog

Natascha Schmidt

Kollegie Vestergade

Leder

Desiree Andersen

Pædagogisk koordinator

Lasse Andersen

Pædagog

Helle Lundsgård

Pædagog

Iben Bierring Jensen

Pædagog

Stine Skårup

Pædagog

Rikke Stauersbøl

Pædagog

Ann-Sofie Henneberg

Pædagog

Josefine Ballegaard

Pædagog

Lena Svendsen

Pædagog

Nanna Christiansen

Pædagog

Julie Elbæk Kramer

Pædagog

Yasemin Boztoprak

Pædagog

Marina Birch

Nyheder

11 Aug

Valg af valgfag 2020

Elever er idag blevet præsenteret for de valgfag skolen tilbyder det kommende semester.

Læs nyheden
10 Aug

Første skoledag 2020

Masser af glade elever klar til første skoledag mandag den 10. august.

Læs nyheden